KLÍČOVÁ DÍRKA

Pomáháme dětem s onkologickým onemocněním

Připravili jsme projekt pro podporu onkologicky nemocné děti. Nejen, že připravujeme muzikál "Albrecht už se nezlobí", který bude rovněž pomáhat, ale připravili jsme i tzv. "kreslící pomoc" tj. kreslíme na téma: 

"Co bych chtěl/a vidět klíčovou dírkou"

Kresby budou v termínu od 13. do 19. září 2021 vystaveny ve Františkových lázních, kde chystáme největší akci na podporu tohoto projektu a kde se budou tyto kresby dražit (o akci budeme včas a podrobně informovat). Onkologicky nemocné děti budou přizváni k osobní účasti, budou vyhlášena nejlepší díla, která budou odměněna, bude připraveno spousta zážitkových dětských atrakcí a kulturního doprovodného programu. Výstava bude následně tzv. putovní - onkologické kliniky, veřejné prostory dle zájmu různých měst atd. Díky těmto kresbám posbíráme potřebné finance, čímž budou umořovány potřeby nemocnic, kde se o děti starají. Na co vybrané finance budou použity, bude konkretizováno primáři onkologických klinik. Druhá část výdělku bude použita pro potřeby Hospicu.

Kdo se může zapojit? 

Kreslit budou profesionální výtvarníci, oslovíme i známé osobnosti z různých oborů (primáře, sportovce, umělce, politiky...), nedílnou a velice důležitou součástí budou i obrázky od samotných dětí, které se potýkají s touto zákeřnou nemocí a v neposlední řadě se do kreslení zapojí i klienti Hospice Sv. Jiří v Chebu.

Pokud nám chcete pomoci, nakreslete prosím i vy obrázek. Oslovte i další, o kterých víte, že by rádi pomohli. Může to být váš řezník, u kterého rádi nakupujete, vaše zubařka, paní recepční z hotelu, kam rádi jezdíte, nebo pošťák, který vám denně nosí poštu... prostě kodokoliv. A vůbec nevadí, že neumí kreslit. I kdyby nakreslili sluníčko nebo srdíčko, každý obrázek se počítá.

Pravidla:
1) Vytiskni si klíčovou dírku. Tady je: Klicova dirka
2) Nakresli do ní svůj obrázek na téma "Co bych chtěl/a vidět klíčovou dírkou" Může to být humornou formou, ale i vážně. Jak chcete.
3) K obrázku nám můžeš přiložit list, kde se nám představíš, ať se dozvíme s kým máme tu čest, kdo nám to nakreslil a pokud jsi prožil něco podobného a je jedno jestli TY přímo, nebo někdo z tvého okolí, tak se nám můžeš svěřit. Tento bod není podmínkou! 
4) Na obrázek napiš své jméno, věk, zaměstnání, město, kde žiješ.
5) Obrázek nám pošli na adresu: Komunitní centrum Chebsko z.s., Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6, 350 02 Cheb 
6) Pokud kreslíš elektronicky (do tabletu apod.), tak samozřejmě ani tuto techniku kresby nevylučujeme, ale originály jsou pro nás cennější. Kresbu MUSÍŠ vytisknout, pak prosíme o originál podpis a pošli nám to na naši adresu (viz bod 4).

POZOR: Se zasláním obrázku automaticky souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, jako je jméno, adresa, kontakty apod. Prostě se vším, co nám jste o sobě ochotni svěřit!